Kontakta We

Vi ser fram emot att höra av dig. Nedan hittar du generell kontaktinformation samt kontaktuppgifter till våra medarbetare.

Är du intresserad av att bli en del av vårt team? Läs mer om våra lediga tjänster på Karriär.

We i Malmö

Jonas Lindén

VD och Arbetschef

0725-691301

Jonas.Linden@we.se

John Ingelf

Projektchef och Utvecklingsansvarig

0725-691303

John.Ingelf@we.se

Marcus Nilsson

Platschef och Personalansvarig för YMA

0725-691302

Marcus.Nilsson@we.se

Christopher Rönnow

Projektchef

0725-691305

Christopher.Ronnow@we.se

Rebecka Magnusson

Projektutvecklingschef

0725-691306

Rebecka.Magnusson@we.se

Anna Johansson

Ekonomiansvarig

0725-691307

Anna.Johansson@we.se

Toni Silic

Projektchef

0725-691308

Toni.Silic@we.se

Magnus Jörgensen

Inköpschef

0725-691304

Magnus.jorgensen@we.se

Stellan Segerstein

Entreprenadingenjör

0725-691368

stellan.segerstein@we.se

Savo Darwish

Entrepenadingenjör

0767-208840

savo.darwish@we.se

Zainab Khudair

Projektutvecklare

0725-69 13 74

zainab.khudair@we.se

Anders Berg

Platschef

0725-691309

Anders.Berg@we.se

Magnus Schavon

Platschef

0725-691366

magnus.schavon@we.se

Daniel Andersson

Platschef

0725-691310

daniel.andersson@we.se

Paul Gimre

Platschef

0725-691370

paul.gimre@we.se

Jim Högbo

Arbetsledare

0725-691367

jim.hogbo@we.se

Marcus H. Nilsson

Arbetsledare

0725-691369

Marcus.h.nilsson@we.se

Pontus Andersson

Arbetsledare

0725-691372

pontus.andersson@we.se

Peter Tillberg

Yrkesmedarbetare

peter.tillberg@we.se

Manuel Engel

Yrkesmedarbetare

manuel.engel@we.se

We Construction Malmö AB

info@we.se

Stekelgatan 4

212 23 Malmö

Orgnr: 559182-9188

We i Göteborg

We Construction Göteborg AB

info@we.se

Datavägen 2

436 32 Askim

Orgnr: 559368-1371