Kontakta We

Vi ser fram emot att höra av dig. Nedan hittar du generell kontaktinformation samt kontaktuppgifter till våra medarbetare.

Är du intresserad av att bli en del av vårt team? Läs mer om våra lediga tjänster på Karriär.

Jag vill kontakta

We Construction AB

Jonas Lindén

VD och Arbetschef

0725-691301

Jonas.linden@we.se

John Ingelf

Projektchef och Utvecklingsansvarig

0725-691303

John.ingelf@we.se

Anna Johansson

Ekonomiansvarig

0725-691307

Anna.johansson@we.se

Rebecka Magnusson

Projektutvecklingschef

0725-691306

Rebecka.magnusson@we.se

We Malmö

Anton Johnsson

VD

0705-897630

anton.johnsson@we.se

Marcus Nilsson

Platschef och Personalansvarig för YMA

0725-691302

Marcus.nilsson@we.se

Christopher Rönnow

Projektchef

0725-691305

Christopher.ronnow@we.se

Toni Silic

Projektchef

0725-691308

Toni.silic@we.se

Magnus Jörgensen

Inköpschef

0725-691304

Magnus.jorgensen@we.se

Stellan Segerstein

Entreprenadingenjör

0725-691368

stellan.segerstein@we.se

Savo Darwish

Entrepenadingenjör

0767-208840

savo.darwish@we.se

Peter Bohlin

Entreprenadingenjör

0725-691373

peter.bohlin@we.se

Anders Berg

Platschef

0725-691309

Anders.berg@we.se

Magnus Schavon

Platschef

0725-691366

magnus.schavon@we.se

Daniel Andersson

Platschef

0725-691310

daniel.andersson@we.se

Paul Gimre

Platschef

0725-691370

paul.gimre@we.se

Marcus H. Nilsson

Platschef

0725-691369

Marcus.h.nilsson@we.se

Oscar Magnusson

Platschef

0767-208841

oscar.magnusson@we.se

Magnus Granberg

Platschef

0767-208842

magnus.granberg@we.se

We Construction Malmö AB

info@we.se

Stekelgatan 4

212 23 Malmö

Orgnr: 559182-9188

We Göteborg

Dime Usinovski

VD

0767-207301

dime.usinovski@we.se

Zoran Bozic

Projektchef & Platschef

0767-207305

zoran.bozic@we.se

Paul Popa

Projektchef & Platschef

0767-207303

paul.popa@we.se

Rickard Sjöström

Entreprenadingenjör & Kalkyl

0767-207307

rickard.sjostrom@we.se

Magnus Persson

Entreprenadingenjör & Inköp

0767-207306

magnus.persson@we.se

Håkan Kihlgren

Projektchef & Platschef

0767-207308

hakan.kihlgren@we.se

We Construction Göteborg AB

info@we.se

Datavägen 2

436 32 Askim

Orgnr: 559368-1371

We Stockholm

We Construction Stockholm AB

info@we.se

Gävlegatan 11

113 30 Stockholm

Orgnr: 559436-4944

We Umeå

Hans Heierstam

VD

0730-472416

hans.heierstam@we.se

Tobias Bergner

Arbetschef

0730-472451

tobias.bergner@we.se

We Construction Umeå AB

info@we.se

Norra Obbolavägen 131A

904 22 Umeå

Orgnr: 559444-6220